„DUŽENOS FEST #1“ metu bus galima laimėti gerus prizus [papildyta vasario 19 d.]

[papildyta vasario 19 d. antrą kartą]

skelbiame pagrindinį mūsų baltosios prizų dėžės laimikį, kurį bus galima laimėti per koncertą vyksiančioje loterijoje – 100 litų dovanų kuponas tatuiruotei kiečiausioje pajūrio tattoo studijoje „Danis Tattoo„! apie kitus gerus prizus skaityk toliau šiame poste.

Danis Tattoo

[papildyta vasario 19 d.]

į mūsų baltąją prizų dėžę gula dar vienas prizas – koncerte pasirodysiančių klaipėdiečių progresyvaus metalo atstovų [,silu:’et] debiutinis ir vis dar vienintelis kompaktikinis diskas „Theory of Dream“ bei grupės plakatas su autografais. šį ir kitus prizus bus galima laimėti „DUŽENOS FEST #1“ metu vyksiančioje loterijoje. šiandien vėliau paskelbsime dar vieną ypatingą prizą!

siluet Therory of Dream

[papildyta vasario 11 d.]

Forgotten Path #5

Forgotten Path #5

į mūsų baltąją prizų dėžę krenta dar kelios geros dovanos – naujausias Lietuvoje leidžiamo pogrindinės sunkiosios muzikos žurnalo „Forgotten Path“ numeris bei po vieną šio žurnalo leidyklos išleistą grupių Dark Ravage ir Inquisitor kompaktinį diską. spaudžiam „Forgotten path“ vadui Odiumui ranką už pagalbą!

primename – visi prizai bus pralošti koncerto metu.

apie anksčiau paskelbtus prizus skaityk žemiau.

Devlsy A parade of states

Devlsy „A parade of states“

[papildyta vasario 10 d.]
į mūsų baltąją dėžę dedamas dar vienas prizas, kurį bus galima laimėti koncerto metu – renginyje pasirodysiančių vilniečių Devlsy naujas albumas „A parade of states“. šis leidinys yra išleistas tikrai originaliu formatu ir maloniai nustebins visus išskirtinės tamsios ir sunkios muzikos gurmanus.

šios naujienos viduje – papildoma informacija apie dar anksčiau paskelbtą kitą vertingą prizą.

geros naujienos. pristatome baltąją dėžę – į ją nuguls įvairūs prizai, kuriuos bus galima laimėti „DUŽENOS FEST #1“ metu. pirmasis prizas – bilietas į mūsų draugų festivalį „Armageddon Descends II“ su britų žvaižgdėmis Grave Miasma Vilniuje, kovo 1 d. gerų prizų bus daugiau. malonios smulkmenos yra visada gerai. ar ne taip?

Paveikslėlis