DUŽENOS FEST #2 Klaipėdoje – dvi scenos, ekstremali gitarinė ir elektroninė muzika

fb-cover-su-Nyksta-1.jpg

kovo 28 d. Klaipėdoje įvyks antrasis sunkios ir kreivos muzikos festivalis „DUŽENOS“. šįkart grįžtame su dviguba jėga – festivalyje pasirodys ir metalo scenai priskiriamos geriausios Lietuvos grupės, ir „kreivesnės“ muzikos atlikėjai.

DUŽENOS FEST #2 vyks neseniai atsidariusio „Kultūros fabriko“ erdvėse. tiksli festivalio kaina bus netrukus paskelbta su paskutinėmis grupėmis.

jau patvirtintos “DUŽENOS FEST #2” grupės/projektai:

„sunkioji“ scena

Obtest – žymiausia Lietuvos metalo grupė pažymės pajūryje dvidešimtmetį nuo savo pirmojo gyvo pasirodymo, kuris įvyko būtent Klaipėdoje.

Inquisitor – avangardinio black metal atstovai iš Vilniaus, neseniai išleidę naują koybišką albumą „Clinamen | Epistem“.

Nyksta – viena įdomiausių ir keisčiausių sunkiosios muzikos grupių Lietuvoje. tamsa, industrija, šaltis, apleisti miestų rajonai…

bus tikrai daugiau per „DUŽENOS FEST #2“ pasirodysiančių gerų metalo muzikos atlikėjų. informacija apie juos – vėliau.

„kreivoji“ scena

d.n.s. – vienas iš Donato Bielkausko (DONIS) kūrybinių įsikūnijimų. d.n.s. atsirado ir gyvuoja kaip savotiška „atsvara“ neo-folklorinei projekto Donis veiklai. aštrūs garsai, monotoniškos melodijos, monumentalios ritmikos sienos, akustinės džiunglės… taip, pasak autoriaus, būtų galima bandyti apibūdinti čia skambančią muziką
http://letmefix.lt/Donis_%28d_n_s%29

Oorchach – užsuktose analogo kilpose kiekvieną sykį gimsta vis nauja emocija – tebūnie tai leidinys ar gyvas pasirodymas. Po turo Vokietijoje ir gana ilgos pertraukos negrojus Lietuvoje, Oorchach lanko Klaipėdą. Už Oorchach idėjos stovi tam tikruose sluoksniuose žymaus projekto/grupės “Vilkduja” įkūrėjas.

Vidinė Ramybė – power electronics su didmiestį ir miegamuosius rajonus aukštinančia ir jį nagrinėjančia estetika. nuolat tobulėjantis, kintantis ir gebantis nustebinti lietuviškas power electronics projektas.

Fulmar – chaotiškas ir sunkiai suvaldomas triukšmo gaivalas. pagal patį pavadinimą, šiam projektui lemta atvykti į uostamiestį, nes žuvėdros (Fulmar – and. žuvėdra), nors ir išskridusios toli, grįžta į pajūrį. už šio vardo stovintis Levas yra kilęs iš pajūrio ir dalyvauja įvairiuose metalo ir industrial/noise projektuose.

Hassokk – neapleidžiantis urbanistinio ritualizmo sferos. projektas, pumpuojantis purviną ir nuodingą industrial garsyną iš Vilniaus priemiesčių klausytojui į ausis.

daugiau informacijos apie „DUŽENOS FEST #2“ – renginio FB puslapyje: https://www.facebook.com/events/1538554149756060/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *