DUŽENOS FEST #3 „kreivosios“ scenos grupės

duzenos fest 3 kreivoji scena

pristatome DUŽENOS FEST #3 „kreivosios“ scenos atlikėjų dalį. juos pasiūlė (ir apskritai visą „kreivąją“ sceną kuruoja) mūsų draugai Arcė ir Laura.

DUŽENOS FEST #3 vyks 2016 m. vasario 13 d. Klaipėdoje. festivalio metu veiks dvi scenos – sunkioji (metalas/rokas) ir kreivoji (industrial/ambient/experimental). informacija apie bilietus ir renginio vietą – netrukus.

Vilkduja (organic electronic / ritual postpunk)
džiaugiamės ir didžiuojamės – pagaliau Klaipėdoje, per DUŽENOS FEST #3 pasirodys vienas įdomiausių kreivos muzikos projektų Lietuvoje! gilu, originalu, teatrališka, šamaniška. galime primėtyti daugybę Vilkdujos apibūdinimų, bet šiuo atveju reikia tiesiog žiūrėti, klausyti ir keliauti kartu su atlikėjais po vidinius ir išorinius kosmosus.

Skeldos (industrial ambient)
visada malonu, kai festivalyje groja seni geri pažįstami. Skeldos žavi savo nesuvaidintu nuoširdumu ir ramuma. už projekto vairo stovintis Vytenis kuria ne tik muziką, bet ir trumpametražius filmus, video instaliacijas. neabejojame, kad DUŽENOS FEST #3 metu Skeldos muzika ir vaizdai pasibels į daugelio festivalio lankytojų širdis. pirmasis „Skeldos“ pasirodymas Klaipėdoje!

Tiesė (post industrial/noise)
puiki proga įsitikinti, kad sunki muzika nebūtinai turi būti gitarinė. vilniečių duetas savo kūrybą apibūdina kaip post industrial/noise. ekstremaliausia „kreivosios“ scenos grupė. puiki proga apvalyti savo dvasią garso sienų pagalba. irgi pirmasis projekto pasirodymas Klaipėdoje.

kreivoji scena pasipildys dar keliais atlikėjais. info apie tai – vėliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *