DUŽENOS FEST #3 „sunkiosios“ scenos grupės

duzenos fest 3 sunkioji scena

pristatome DUŽENOS FEST #3 sunkiosios scenos atlikėjus. pasistengėme surinkti tokias, grupes, kuriomis tikime patys ir, kurios tikrai nenuvils žiūrovų. beje, vėliau paskelbsime dar vieną grupę, kuri ruošiasi būtent šiam festivaliui.

DUŽENOS FEST #3 vyks 2016 m. vasario 13 d. Klaipėdoje. festivalio metu veiks dvi scenos – sunkioji (metalas/rokas) ir kreivoji (industrial/ambient/experimental). informacija apie bilietus ir renginio vietą – netrukus.

renginio FB puslapis: https://www.facebook.com/events/1732354066988075/

Gigatron2000 (Olandija)
viena geriausių savo stiliaus grupių Europoje specialiai atvyksta į DUŽENOS FEST #3 ! na, čia viskas paprasta – aukščiausios kokybės sunki instrumentinė stoner roko/metalo muzika. įsimintina, sunku ir tikrai kabina.

Phrenetix
tiesą pasakius, mes nesame dideli thrash metal gerbėjai, bet Phrenetix mus sužavėjo ir gyvai, ir įraše. juolab, kad jų vokalistė/gitaristė – mergina. neįmanoma nevertinti jų kokybiško grojimo, užsidegimo ir energijos!

[,silu:’et]
labai retai gyvai pasirodantys progresyvaus atmosferinio metalo atlikėjai iš Klaipėdos. speciali programa šiam festivaliui.

Stormgrey
jie įtikino mus neseniai išleistu albumu, prie kurio nagus prikišo legendinis metalo scenos veikėjas iš Švedijos Dan Swano! iš patyrusių muzikantų sudaryta grupė daug koncertuoja, tad šiuo metu yra pačioje geriausioje savo formoje. žodžiu, bus kokybiškai atliekamo death/thrash metalo!

Sisyphean
stengiamės visada į savo renginius paimti vieną tikrai tamsią ir sunkią metalo muziką grojančią grupę. vilniečiai Sisyphean būtent tokie. tamsus ir sunkus death/black metal!

dar viena ypatinga grupė bus paskelbta vėliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *