Earth „Primitive and Deadly“ – nežemiškas „Žemės“ albumas

dar vienas tamsių ir kreivų reikalų blogo DUŽENOS pagalbininkas – tam tikruose sostinės ir kitų miestų sluoksniuose puikiai žinomas menininkas Arcė. pats jis pagrinde užsiima vizualine kūryba, bet yra žinomas, kaip įvairiausių nekomercinės muzikos stilių gerbėjas. ta proga – pirmasis mūsų bendradarbiavimo vaisius – trumpas šviežio grupės „Earth“ albumo pristatymas.

mano klausomiausias jau kelias dienas šviežias „ŽEMĖS“ albumas. puikiai tinka rudens vakarams papsint pypkutę. „Black Sabbath sukryžminti su Pink Floyd“ palyginimas manau visai tinka, bet Earth yra visai originali ir turinti išskirtinį skambesį komanda.

nors ankstesnė grupės kūryba buvo drone metal, bet 2005-aisiais prasidėjo visai kiti dalykai. labai rekomenduoju jų albumus Hex, The Bees Made Honey In The Lion’s Skull, Angels Of Darkness, Demons Of Light.

po pertraukos Earth kuryboje vėl suskamba vokalai – apokaliptinio bardo Marko Lanegano ir dykumų raganos Rabia’os Shaheen Qazi balsai. psichodelika, ezoterika ir folkloro tamsiosios pusės inspiruoti tekstai, lydimi hipnotizuojačių rifų – tai grupė EARTH ir jos su niekuo jos nesumaišysi.

Arcė

ps. su Arcės kūryba galima susipažinti čia: http://www.arturasrozkovas.lt/