įspūdžiai po DUŽENOS FEST #3

Laimos Stasiulionytės foto

Laimos Stasiulionytės foto

praėjo trečiasis ir pats geriausias DUŽENOS FEST. nesumeluosime pasakę, kad padarėme vieną stipriausių (o gal ir stipriausią) tokio tipo muzikos renginių pajūryje. aišku, buvo nesklandumų, bet jie neužtemdė bendros geros festivalio atmosferos. pabandome viską apžvelgti.

geriausios DUŽENOS FEST #3 vietos

-labai geras garsas ir apšvietimas. “sunkiojoje” scenoje pavyko atlaužti tokį garsą, kurio niekada nebuvo pajūrio sunkiosios muzikos koncertuose. net ir bendru Lietuvos mastu buvo labai gerai. patenkinti liko ir žiūrovai, ir grupės. lygiai tą patį galima pasakyti ir apie apšvietimą.

garsu “kreivojoje” scenoje patys likome patenkinti. jos atlikėjai irgi nesiskundė.

-grupės. buvo daug kokybiškos ir įvairios muzikos. vertinti atskirų grupių pasirodymų negalime, nes įdėmiai pažiūrėti pasirodymų tiesiog nebuvo laiko :)

beje, olandai Gigatron2000 liko sužavėti, tiek organizavimu, tiek garsu, tiek publika.

-žiūrovai. buvo smagu matyti vienoje vietoje tiek daug gerai nusiteikusių ir adekvačiai besielgiančių žmonių. iš esmės, problemos buvo tik su vienu alkoholio padauginusiu individu, kuris tvarkingai buvo pašalintas iš klubo patalpų :)

dėkui už geras emocijas klaipėdiečiams ir iš kitų miestų atvykusiems žmonėms. dėl jūsų palaikymo Klaipėdoje vyksta tokie renginiai!

-profesionali ir mandagi apsauga. festivalio metu dirbę apsaugos darbuotojai įsiklausė į mūsų pageidavimus ir dirbo tikrai kokybiškai.

-geranoriški klubo savininkai. su klubo vadovybe vyko nuolatinis pozityvus bendravimas tiek prieš koncertą, tiek per jį.

-ekskursija po fortą “Memel Nord”. autobusu iš Vilniaus važiavę žmonės liko labai patenkinti pasivaikščiojimu po Baltijos pajūrį ir specialia ekskuriją po įtvirtinimus.

-kiemelis su maisto kiosku. šioje vietoje irgi vyko festivalis :) aišku, čia niekas negrojo, bet buvo daug pozityvaus bendravimo kramsnojant labai padorios kokybės greitą maistą. mums patiko, kad kiosko darbuotojai buvo inteligentiški ir paslaugūs.

FotoNuotekos foto

FotoNuotekos foto

kas galėjo būti geriau

-kaip bebūtų keista, bet vienintelis rimtas nesklandumas buvo chaosiuskas renginio pradžioje prie “kreivosios” scenos. užtrukome laiko, kol supratome, kad ant scenos stalų sudėti aparatai nepriklauso nei organizatoriams, nei atlikėjams. pasirodo, ten buvo vėliaų tą patį vakarą klube vyksiančio renginio atstovų daiktai. tie atstovai ant scenos ir aplink ją vis sukinėjosi ir trukdė sklandžiam darbui. kol viską išsiaiškinome ir suderinome, sugaišome kelioliką brangių minučių.

-dėl sugaišto laiko, šiek tiek pasislinko abiejų scenų pasirodymų pradžia. tas vėlavimas buvo labai ne didelis – apie 15-20 minučių, ir žiūrovai jo net nepastebėjo. bet tai lėmė, kad paskutinis “kreivosios” scenos projektas Skeldos turėjo groti jau pradėjusiai rinktis kitokiai kito renginio publikai. tad, bendru Skeldos ir organizatorių sutarimu, buvo nuspręsta nukelti projekto pasirodymą Klaipėdoje vėlesniam laikui.

o daugiau viskas vyko plius minus pagal planą. šis renginys mums buvo labai didelis iššūkis, nes turėjome tilpti į fiksuotus laiko rėmus. ir su šiuo iššūkių ganėtinai gerai susitvarkėme.

Laimos Stasiulionytės foto

Laimos Stasiulionytės foto

iki kitų metų ar kaip?

nors žmonių susirinko/suvažiavo daug, bet festivalis nebuvo finansiškai sėkmingas. norėjome padaryti kokybišką renginį, tad netaupėme ant įgarsinimo ir apšvietimo. taip pat norėjosi pakviesti kokią nors išskirtinę grupę. tai irgi kainavo :)

viską sudėjus, mes likome labai patenkinti renginiu. negalėdami skirti daug asmeninio laiko (visi pagrindiniai festivalio žmonės dienomis dirba įprastus darbus), sugebėjome padaryti kokybišką renginį ir įgyti neįkainojamos patirties.

beje, tai buvo tik antras mūsų tokio dydžio/sudėtingumo renginys (ir pirmas įspraustas į griežtus laiko rėmus), tad rezultatu esame labai patenkinti.

ar kitais metais bus DUŽENOS FEST #4 ? aišku, kad bus! ir jos bus geresnės, nei šiais metais. pažadame.

FotoNuotekos foto

FotoNuotekos foto

dėkui už pagalbą
šie žmonės/įmonės prisidėjo prie “Duženų” organizacijos ir padarė mūsų gyvenimą lengvesniu :)

-Artūras. per jį praėjo didžioji dalis festivalio techninių (garsas, apšvietimas, vizualizacijos) reikalų. taip pat jis parūpino dalį aparatūros bei padarė šaunų informacinį filmuką.

-Olga. su ja visi pabendravote prie įėjimo pirkdami bilietus. dėkui jai už visokeriopą festivalio idėjos palaikymą.

-Giedrius iš “ALT Events”. autobuso iš Vilniaus organizatorius. kaip visada, su Giedriumi bendravimas buvo dalykiškas, bet lengvas. taip pat dėkui Giedriui už įvairius organizacinius patarimus.

-Arcė ir Laura. jie suderino “kreivosios” scenos grupes. dėkui jums už visokeriopą palaikymą. Vilniuje būtinai susitiksime prie bokalo alaus!

-Arūnas ir Olga (čia kita Olga, nei stovėjo prie durų :) ) iš klubo “No.74”. prieš festivalį ir per patį renginį vykęs bendravimas buvo sklandus ir geranoriškas.

-Antanas. labai stipriai padėjo mums su autobusiuku – atvežė/išvežė iš Vilniaus olandus bei vežiojo žmones nuo “Akropolio” iki koncerto vietos. visada smagu sutikti seną – gerą draugą.

-Rimtautas. renginio garsistas. būtent jis padarė labai gerą “soundą” metalo scenoje.

-Edgaras ir “E. Gusto apsauga”. pirmą kartą susidūrėme su tokiais kultūringais ir protingais apsauginiais. rekomenduojame visiems renginių organizatoriams.

-Auris, Stasys ir likusi “Miau” įgarsintojų/apšvietėjų komanda. dėkui jums už profesionalų darbą.

-Algirdas iš “Kupriuko”. dėkui už nerealų afterpartį! buvo tikrai smagu.

-Regis. dėkui už bosinį stiprintuvą

-Vainius. parengė visą reklaminę medžiagą. turėjo groti festivalyje su [,silu:’et], bet koją pakišo liga :(

-Gabrielė, Karolis ir Aleksejus. Olgai prie durų talkinę žmonės.

jei ką pamiršome paminėti, padarėme tai tikrai ne iš blogos valios :) tiesiog labai daug žmonių prisidėjo prie organizavimo.

iki kitų metų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *