įspūdžiai po Regressive, Spermafrost ir Exile Into Suffery koncerto

be obtest naujas FB cover

ką gi, ilgai derintas ir kitokia sudėtimi, nei turėjo būti, įvykęs koncertas praėjo labai greitai. visi liko patenkinti – ir žiūrovai, ir grupės, ir mes organizatoriai. aišku, dėl pagrindinės grupės neatvykimo, žmonių susirinko mažiau ir todėl renginys nesigavo „pliusinis“, bet vis tiek buvo labai smagus.

publika
į koncertą buvo parduoti 65 bilietai (kad nebūtų minuso, reikėjo apie 90). žmonių nebuvo kalnai, bet salė nebuvo ir tuščia. labai super, kad susirinkusieji elgėsi adekvačiai ir buvo geros nuotaikos. aišku, išgėrusių netrūko, bet jie jokių problemų nesukėlė.

Obtest neatvykimas
be abejo, žinia, kad Obtest negalės sugroti dėl būgnininko traumos buvo liūdna. galėjome apie tai neskelbti iki pat koncerto pradžios tikėdamiesi, kad ateis daugiau žmonių, bet išplatinome informaciją vos tik patys ją gavome ir sumažinome bilieto kainą dešimčia litų.

pažadame – Obtest tikrai gros Klaipėdoje kitais metais.

sugrojusios grupės
visos grupės pasirodė labai neprastai. norisi joms padėkoti už gerą vakarą ir supratingumą – sužinojusios, kad renginys gavosi „minusinis“, visos grupės šiek tiek sumažino savo honorarus. labai dėkui už tai.

garsas
pirmą kartą bendradarbiavome su įgarsintoju Žygimantu ir likome labai patenkinti. jis atsivežė visą aparatūrą, būgnus ir įgarsino visą renginį. grupės sakė, kad garsas ant scenos buvo labai geras, o žiūrovai garsu irgi nesiskundė.

Žygiui taip pat norisi padėkoti už tai, kad padarė nuolaidėlę, sužinojęs kad koncertas nebuvo pelningas.

beje, sužinoję, kad negros Obtest, planavome koncertą garsinti savo pastangomis ir taip sutaupyti pinigų, tačiau pagalvojome, jog verta investuoti į garsą – juk visiems malonu išgirsti gerai įgarsintas kokybiškai grojančias grupes.

prie durų stovėjusi komanda rūpinosi, kad į vidų nepapultų pacifistai ir blaivininkai :)

prie durų stovėjusi komanda rūpinosi, kad į vidų nepapultų pacifistai ir blaivininkai :)

pagalba
šįkart su koncertu susijusius įvairius reikalus tvarkyti padėjo penki žmonės. su jais šauniai praleidome laiką. dėkui Martynui – Grabakui ir jo draugei Evelinai bei taip pat Kašakui už pagalbą prie durų; dėkui Vainiui už koncerto vizualinės medžiagos dizainą ir parvežimą namo; ir ypatingai dėkui savo antrajai pusei Olgai, kuri nuo pat pradžių padėjo su visais organizaciniais reikalais.

pabaigai
koncertas gavosi šiek tiek „į minusą“, bet dėl to, kad visos grupės ir garsistas Žygis padarė nuolaidų, tas minusas nėra žiauriai didelis. jį galima tiesiog nurašyti kaip „undergroundo“ palaikymo išlaidas :)

kaip organizatorius likau labai patenkintas šiuo koncertu, nes, nekilo jokių problemų nei su žiūrovais, nei su grojusiomis grupėmis, nei su pačiu klubu. neįtikėtina, bet pavyko pačiam atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką bei pabendrauti su krūva pažįstamų. žodžiu, viskas labai gerai.

iki kitų renginių \m/
Kostra

1 komentaras

  1. Gaila kad i minusa, bet tikiekimes kad ir toliau palaikysit udergraunda, ir rengsite kuo daugiau tokius koncertus ;)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *