dėl būgnininko traumos, Obtest nukelia pasirodymą Klaipėdoje [grupės komentaras]

obtest logo s

kad ir kaip bebūtų liūdna, bet lapkričio 29 d. Klaipėdoje vyksiančiame koncerte Obtest sudalyvauti negalės. jų pasirodymas Klaipėdoje keliamas į kitų metų pradžią. visos kitos paskelbtos grupės renginyje pasirodys. bilietai dėl to pinga dešimčia litų. toliau skaitykite Obtest lyderio Sadlave pranešimą dėl koncerto datos nukėlimo.

Obtest lyderis Sadlave: “Grupės vardu noriu atsiprašyti gerbėjų pajūryje dėl mūsų pasirodymo atšaukimo. Obtest būgnininkas Insmuth susižalojo dešinės rankos pirštą. dėl to jis tris savaites turės nešioti gipsinį įtvarą. mes ne tik negalėsime lapkritį groti koncerte Klaipėdoje, bet taip pat nusikelia ir įrašų darbai studijoje. tikimės, kad, sugijus rankai, Insmuth toliau plaks mušamuosius, ir mes surengsime išskirtinį jubiliejinį pasirodymą Klaipėdoje kitų metų pradžioje!”. Sadlave / OBTEST

ši žinia nėra maloni, nes visi laukėme šio išskirtinio įvykio ir jam ruošėmės, bet ką padarysi – shit happens. su Obtest jau sutarėme, kad jie planuos pasirodymą pajūryje kitų metų sausį – vasarį.

visos kitos trys grupės – belgai Spermafrost bei lietuvaičiai Regressive ir Exile Into Suffery intensyviai ruošiasi pasirodymui lapkričio 29 d. klube “Roxy”.

dėl pasikeitimų, koncerto bilietas su “Facebook” registracija (jei renginio FB puslapyje pažymėjai, kad dalyvauji) pinga iki 20 litų. be išankstinės FB registracijos bilietas koncerto dieną kainuos 25 litus.

renginio “Facebook” puslapis: https://www.facebook.com/events/376388055852789/

ps.: sorry, chebra, kad taip gavosi, bet čia tikrai ne organizatorių kaltė. tikiuosi, tai suprasite. Kostra/Duženos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *