„DUŽENOS FEST #1” – neįprasta sunkioji muzika ypatingoje vietoje

DUZENOS FEST #1

DUZENOS FEST #1

vasario 22-ąją Klaipėdoje pirmą kartą Lietuvos undergroundo istorijoje vyks išskirtinis sunkios ir kreivos muzikos mini festivalis „Duženos” – naktinio uosto teritorijoje, laive rožiniu pavadinimu “Venus” pasirodys  nenuspėjami italai “Viscera///”, staigiai ir ryškiai sužibėję vilniečiai “DEVLSY” bei Klaipėdos progresyvaus metalo pasididžiavimas keistai užrašomu pavadinimu [,silu:’et]. be šių atlikėjų pasirodymų, festivalio lankytojų lauks dar daugybė kitų muzikinių ir nemuzikinių netikėtumų.

mintis daryti festivalį uoste ant vandens ar šalia vandens kilo savaime – naktinį uostą žiemą galima drąsiai apibūdinti tokiais žodžiais, kaip „didinga“, „svajinga“, „stipru“, „atmosferiška“. tie patys eptitetai tinka ir renginio metu skambėsiančiai muzikai.

jei nori tapti Klaipėdos ir visos Lietuvos undergroundo istorijos dalimi ir įsimintinai praleisti žiemos vakarą, nepamiršk – DUŽENOS FEST #1.Klaipėda.Laivas„Venus“.2014 02 22.

info apie bilietus – spausk čia…

————————————————————-

trumpai apie grupes (grupių pavadinimuose – nuorodos į Bandcamp)

Viscera/// – pradėję nuo brutalaus goregrind stiliaus šie italai transformavo savo muziką į sunkiai apsakomą metalo, roko, drone, (post)hardcore stilistikos visumą. keista, bet ši įtakų gausa nepadarė iš Vescera/// kūrybos mišrainės – kompozicijos skama nuosekliai ir stipriai.

viscera

DEVSLY – jauna grupė, sudaryta iš nejaunų, galybę patirties turinčių lietuvos undergroundo grupių atstovų. jei reikia pavadinimų, prašome – Inquisitor, Ruination, Invazija, Outshine. vos  pernai išleidę savo debiutinį įrašą „A parade of states“ netradiciniu formatu, spėjo apie save skambiai pranešti surengę pasirodymą Vilniaus planetariume. artimiausi grupės planai – koncertai Rygoje ir Taline.

devlsy

[‚silu:‘et] – jau dešimtmetį skaičuojanti uostamiesčio progresyvo komanda, pritrenkusi savo muzika ir vienintelio albumo apipavinalinimu. kokybiškas, nekvailas ir atmosferiškas metalas. „Of lost souls and eternal rains…“.

silhuette

org. info