filmas „Run all night“ – ką prarasi, jei nepamatysi?

filmas run all night

Levas pažiūrėjo šviežią „trilerį – bajavyką“. ir neliko sužavėtas. kodėl?

pavadinimas: Run All Night
metai: 2015
šalis: JAV
režisierius: Jaume Collet-Serra

tai filmas apie bėgimo varžybas, kurios vyksta tik naktimis ir šių varžybų nugalėtojas gauna prizą-siurprizą – maikę. susidomėjote? puiku – prisijunkite.

bet šiaip tikiuosi, kad nesusidomėjote. pakankamai garsus režisierius, seniau išmetęs kelis tokius vidutiniškus filmus. kai kurie jų krypo į geresnę pusę, kaip kad „Orphan“, kiti – į blogesnę („House of Wax“), o kiti tiesiog išsirikiavo pilkoje vidutinybių eilėje.

vienas tokių yra ir šitas, nesenai sužiūrėtas kine. maždaug kas vyksta filme galima įsivaizduoti pasakius tai, kad pagrindiniame vaidmenyje – Liam Neeson. su juo mačiau tikrai neblogus kelis filmus, bet dažniausia jam tiesiog nesiseka ir jis toks būna neūmus, bet savim užtikrintas, viską gerai apskaičiuojantis, labai stiprus ir protingas kovotojas už ką nors, pvz. už teisybę ir šeimą („Taken“ ir t.t.).

na, tai čia iš esmės kažkas panašaus. įsivaizduokite, kad rašau apie filmą su Styvenu Sygalu. taigi. buvęs mafijos parankinis ir žudikas Liam Neeson (Jimmy) gyvena ramiai kiek pašefuojamas mafijos boso. jo sūnus dirba vairuotoju ir netyčia užmato kaip mafijos boso atžala nušauna sandėrį atėjusį išspręsti klientą, tad bičiulių mafijozų sūnūs susikerta, persekioja vienas kitą, kol galų gale Jimmy nušauna savo sūnaus priešininką.

na ir jie tada jau pradeda bėgti nuo juos persekiojančios mafijos, bičiuliai patampa priešai ir už akį mokama akimi. aišku, Jimmy pykstasi su savo sūnum dėl savo liūdnai pagarsėjusios praeities, jis pridarė daug klaidų.

sūnus yra sunkiai gyvenantis ir dirbantis, bet labai už teisybę individas, todėl kritikuoja tėvą, bet tėvas gerai vairuoja, žino mafijos darbo ypatumus. galiausiai, prie persekiojančių prisideda ir policija, na ir tėvas su sūneliu visa naktį mėto pėdsakus ir lekia, žudo, ginasi, važiuoja, pykstasi, taikosi, meluoja ir daro visokius kitus triukus.

paskui jau filmas baigiasi. aišku, labai netikėtai ir taip mane nustebino, kad sėdėjau išsižiojęs kol slinko ekrane raidės – ogi visus mafijozus teisuoliai nušovė ir nugalėjo vertybės ir viskas dar dramos dėlei atskiesta su šiokiu tokiu mirties prieskoniu. viskas.

iš esmės, yra kasmet sukuriama ne taip jau mažai labai dinamiškų ir nuostabių veiksmo filmų, tokių kaip „Pusher“ ar „The Raid“, kurie pirmieji šauna į galvą. bet yra didžiulė jūra tokių, kuriuos pažiūri, gūžteli pečiais ir pamiršti. pala apie ką čia šitas filmas buvo? tai va, čia vienas šitų.

jei bus noro kada noras paspoksoti grynai tokį neypatingą ir lengvą veiksmo filmą su mašinom ir šaudymais, prašau. bet jei pasirinksit bet kurį kitą iš krūvos ir nepažiūrėsit šito, tai nieko neprarasit.

treileris:

1 komentaras

  1. O man va kaip tik patiko sita juosta. Nes ner nieko geriau ziuret kaip Neesonas vaidina ta savo pastaruju metu TIPINI kovotoja uz teisybe. Ir talzanti snukius su kaire ir desine ranka. bei pistoletais. Jam tai labai tinka. Vakarui sis filmas, atsipalaidavimui – pats tas. Ir gal netgi vienas geriausiu siu metu kiek teko matyt veiksmo juostu. Jei klausiate kaip Mad Max? Tai sitas man nepatiko, isejau nesibaigus seansui is tos karuseles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *