įspūdžiai po DUŽENOS FEST #1

po renginio TXT

kaip čia geriau pasakyti – „DUŽENOS FEST #1“ nepraūžė ar kaip nors kitaip griausmingai prašuoliavo, kaip mėgsta rašyti žurnalistai. renginys sau ramiai prabangavo. pabandysiu apžvelgti patį festą ir pasidalinti mintimis, kurios kilo po jo.

jei labai trumpai ir aiškiai, tai pirmosios „Duženos“ nuėjo į lengvą „minusą“. iki „nulio“ pritrūko vos keliolikos žmonių. kaip ir buvo galima tikėtis, dalis rezervavusių pigesnius bilietus nepasirodė, tad tokiems finansiniams rezultatams mes ir buvome nusiteikę.

koncertas. pasiruošimas ėjosi ganėtinai sklandžiai ir startavome vėluodami tik kelias minutes. pats renginys taip pat praėjo ganėtinai sklandžiai ir pagal planą. aišku, visada galima rasti prie ko prikibti, bet visi susirinkusieji tikrai matė, kad mes stengėmės viską padaryti kiek įmanoma geriau.

grupių pasirodymai. gal būtų nelabai objektyvu man pačiam vertinti grojusias grupes, tad pasakysiu tik trumpai – kiek klausiau, visos trys grupės pasirodė stipriai. be abejo, garsas galėjo būti geresnis, tačiau manau, kad su tokiomis sąlygomis ir galimybėmis mes išspaudėme maksimumą. pačios grupės irgi labai teigiamai atsiliepė apie renginį. italai vis kartojo, kad tai buvo vienas įsimintiniausių koncertų per jų gyvavimą.

publika. visi atsipalaidavę ir geros nuotaikos. jokių problemų žiūrovai nesukėlė. galiu drąsiai teigti, kad publika tokiam koncertui buvo ideali. net po pačio renginio buvo nesunku iškrapštyti iš laivo labiausiai „apšilusius“ linksmuolius.

apsauga. visiems renginio svečiams teko susidurti su mūsų grėsmingąja apsauga, sudaryta iš trijų žavių merginų:) savo darbą (bilietų pardavimas, durų kontrolė) jos atliko idealiai. tikėkimės, kad keli vaikinai, kurie veržėsi į lauką picos, labai nenuliūdo, kai išeiti jiems nebuvo leista. tiesa, pavaišinti mūsų pačių sumuštiniais, jie sakė, jog jaučiasi, kaip gimtadienyje:)

tolimesni planai. nors iš renginio ir neuždirbome, bet pasikrovėme labai teigiamos energijos ir entuziazmo. Klaipėdoje tikrai dar bus įdomių renginių. pažadame. mieste su tokia stipria atmosfera nedaryti gerų renginių tiesiog neįmanoma!

padėkos

ypatingos padėkos nusipelno [,silu:‘et] vaikinai. be jų pagalbos šis renginys vargu, ar būtų įvykęs. jie suteikė aparatūrą renginiui, nemokamai pasidalino savo technika su kitomis grupėmis, padėjo kitais organizaciniais klausimais, todėl tariame jiems „RESPECT“ didžiosiomis raidėmis. tikrai buvo šaunu su jumis dirbti!

tokios pačios didelės padėkos nusipelno ir jau minėtosios mūsų „apsauginės“ Olga, Natalja ir Eleonora.

dar atskirai noriu padėkoti savo antrajai pusei Olgai, kuri nuo pat pradžių palaikė mano idėją ir padėjo viską organizuojant.

labai ačiū vilniečiams Devlsy ir italams Viscera/// už tai, jog palaikė šią iniciatyvą nekeldami jokių ypatingų sąlygų.

ir dar dėkui suteikusiems prizus: Danis Tattoo; Nekrokatarsis komandai (festivalio Armageddon Descends bilietai), Forgotten Path zinui ir leidyklai; visoms trims grojusioms grupėms.

pabaigai noriu dar kartą visiems  padėkoti už šauniai praleisti laiką ir geras emocijas. tikiuosi, kad jums renginys patiko, kaip ir man pačiam.

iki kito karto,

Kostra