Luctus koncertas organizatorių akimis

Luctus koncerto Klaipėdoje organizatoriai

geri dalykai visada praeina greitai. šis koncertas tiesiog pralėkė. pabandysiu čia trumpai apžvelgti viską iš organizatorių varpinės.

žmonės. su muzikantais, organizatoriais ir pirkusiais bilietus koncerte buvo apie 130 žmonių. sakyčiau, visai neblogas kiekis dėl Klaipėdos metalo koncerto. jokių problemų su žiūrovais nebuvo. visi linksmi, mandagūs ir geranoriški. čia noriu pastebėti, kad stovėjimas retkarčiais ant įėjimo turėjo vieną didelį pliusą – su daugeliu lankytojų teko gyvai pabendrauti. ir net išgerti ;) tikėkimės, žiūrovams taip pat buvo malonu bendrauti su prie durų stovėjusiais bilietų pardavėjais ir pardavėjomis.

grupės. su grupėmis buvo dar mažiau problemų, nei su žiūrovais. visas bendravimas vyko lydimas geros nuotaikos ir dalykiškumo. apie grupių pasirodymus kalbėti sunku, nes būčiau labai nešališkas. bet pabandysiu :)

šiek tiek nustebino tai, kad pirmieji groję Dark Side susilaukė didesnio publikos palaikymo, nei antrieji Living Altar iš Vilniaus. priežastis, tikriausiai, slypi grupės senume – priėjo nemažai vyresnio amžiaus žmonių palaikyti būtent saviškius, olskūlinius trašystus. beje, asmeniškai man, šis Dark Side pasirodymas buvo kur kas gyvesnis ir geresnis, nei prieš keletą mėnesių vykusiame koncerte.

Living Altar normaliai teko paklausyti tik porą kūrinių. spaudė organizaciniai reikalai, tad praktiškai viso jų pasirodymo metu bėgiojau maršrutu salė – muzikantų kambarys – durys. ką mačiau ir girdėjau, patiko. taip pat patiko būgnininko brendis ;)

Luctus. visų pirma, labai maloniai nustebino kauniečių geranoriškumas ir bendradarbiavimas. manau, kad kai kurioms tokį lygi pasiekusioms grupėms pradeda nosis riestis į viršų, bet Luctus tikrai ne tokie. taip, jie žino savo vertę, taip jie patyrę muzikantai, išvažinėję visą Europą, bet lygiai taip pat jie geri ir savi bičai. po koncerto jie prasitarė, kad ne visiškai liko patenkinti garsu ant scenos, bet visus neigiamus dalykus jiems nustelbė gera atmosfera ir žiūrovų palaikymas.

garsas. kadangi Klaipėdoje nėra profesionalo, sugebančio tinkamai įgarsinti metalo koncertus, viską darėme savo pastangomis. šioje vietoje norėčiau padėkoti Artūrui iš vietinės grupės [,silu:’et] už visą pagalbą. šiaip, man pačiam salėje garsas buvo labai neblogas. aiškiai girdėjosi visi instrumentai. nusiskundimų iš publikos irgi nesigirdėjo. tad, atmetus nesklandumus su garsu ant scenos, garsą drįstu vertinti teigiamai. beje, apšvietimas irgi buvo labai neprastas, ypač per Luctus pasirodymą.

taigi, manau, kad renginys gavosi tikrai vykęs. publika liko patenkinta, muzikantai – irgi. ir organizatoriai liko patenkinti. labai džiugu, kad pavyko išvengti nenumatytų problemų ir surengti įsimintiną koncertą.

kadangi vasara – ne klubinių koncertų metas, tad atsisveikiname iki rudens, o tada reikės pagalvoti apie kitus renginius. be abejo, stengsimės, kad kiti renginiai būtų ne ką blogesnį už šį. tiksliau, stengsimės, kad kiti koncertai būtų dar geresni!

pabaigai norėčiau padėkoti visiems pagelbėjusiems organizuojant šį koncertą: savo antrajai pusei Olgai už visą pagalbą ir palaikymą; Natalijai Black Widow už pagalbą prekiaujant bilietais ir skanius sumuštinius; Artūrkai už garsą ir visą techninę pagalbą; Vainiui už koncerto plakatą; grupėms už geranoriškumą ir gerai praleistą laiką; Henrikui ir klubui „Roxy“ už patalpas ir sklandų bendradarbiavimą.

iki kitų renginių m/ Kostra

ps. kažkiek nuotraukų iš koncerto galima pamatyti renginio Facebook grupėje, kuria galima rasti čia…