pavasario pribaigimas Klaipėdoje su Luctus, Living Altar ir Dark Side

Luctus Klaipėdoje
gegužės 31-ąją dieną Klaipėdos metalinio pogrindžio laukia neeilinis įvykis – net po penkerių metų petraukos į uostamiestį grįžta Kauno ir visos Lietuvos black metal pažiba Luctus! jiems ekstremalios muzikos ataką surengti padės jauni, bet nuožmūs black/death metal atstovai iš Vilniaus Living Altar bei legendiniai Klaipėdos trašystai Dark Side.

išskirtinis Luctus pasirodymas
luctus logo
Luctus lyderis Kommander Lu pranešė, kad grupė klaipėdiečiams ruošia ypatingą programą. jos metu bus galima išgirsti labai retai grojamų arba apskritai dar negrotų kūrinių. šias išskirtines dainas pristatysime artėjant koncerto datai.

Living Altar – jokios romantikos
living altar logo
kaip teigia pati grupė, Living Altar kūryba yra grįsta metaliniais rifais, tiesmukomis aranžuotėmis bei tamsia poezija. trijulė maišo mirtinai nuodingą death ir black metalo stilių kokteilį ir šiuo metu rengia savo pirmąjį įrašą. beje, Living Altar bosisto/vokalisto poziciją užima vienas iš puikaus prieš penkerius metus vykusio festivalio „Metalinis pajūris“ organizatorių Dainius.

Dark Side – laiko patikrintas trešas
dark side logo
jei klausaisi metalo bei gyveni Klaipėdoje ir nesi girdėjęs pavadinimo Dark Side, reiškia: a) tu pakankamai nesidomi Lietuvos metalo istorija; b) metalą tu pradėjai klausyti po to, kai Dark Side buvo pristabdę savo veiklą. bet kuriuo atveju, tu privalai ateiti ir palaikyti šią gyvą Lietuvos thrash metal legendą, susikūrusią daugiau, nei prieš 20 metų!

laikas ir vieta
pavasarį pribaiginėsime netoli traukinių stoties esančiame klube „Roxy“. tikslus klubo adresas: Priestočio 9, Klaipėda.

durys: 19:00
pradžia: 20:00

bilietai
20LT – jei renginio FB puslapyje pažymėjai, kad dalyvauji. jei neturi Facebook paskyros, gali registruotis el. paštu kostramail@yahoo.com .
25LT – be išankstinės registracijos per FB/el. paštu.