penkios muzikinės rekomendacijos rudens vakarams

cambrian explosion

laikas, kai miršta gamta. vis mažiau šviesos, viskas rimsta, o ore sklando melancholija. tokiam ypatingam laikui reikia ypatingos muzikos. žemiau pabandysiu pasidalinti keliomis nuorodomis ramiems antrosios rudens pusės vakarams.
Kostra (red.)

1. Bright Curse. rokas/bliuzas/psichodelika iš Londono. klausant per ausines prieblandoje arba tamsoje, labai užveža. tiesiog gerai sugrota rami, ganėtinai paprasta, bet jausminga muzika. kol kas jie išleidę tik vienintelį EP. išskirčiau paskutinę dainą iš jo. tikrai jausmingai dainuoja.

2. amerikonai Cambrian Explosion su eksperimentine gitarine muzika klaidžioja po savo ir klausytojo pasąmonės gelmes. geriausias kūrinys – „Umbra of Mind“. „in the deepest of shadows, senses all swallowed, our bodies so hollow…“

3. saulės vilkai „Celestial Wolves“ iš Gento, Belgijos be vokalo kuria stiprius garso takelius kelionėms į naktį. post rokas, post vasara.

4. vis dar paauglystėje užstrigęs 70-aisiais gimusių kultinių danų indie/shoegaze duetas. šiandien iš visos jų kūrybos labiausiai noriu išskirti albumą „Raven in the Grave“. jį visada klausau rudenį. kitoks, nei likusi The Raveonettes kūryba. šaižus minimalizmas, tamsa, romantika, jaunystė. viskas ko reikia melancholiškai romantiškai rudens pabaigai.

5. kanadiečiai Quest for Fire per savo neilgą gyvavimą išleido tik du albumus. bet mes žinome – esmė yra kokybėje. naktinės meditacijos. reikia tik ausinių, tamsos ir tu jau virš kalnų skraidai su kondorais. „leave me in the black backyard and show me all your favorite stars“.

gero klausymo ir likusio rudens.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *