DUŽENOS FEST #4 – buvo labai gerai

Donato "Donio" Bielkausko foto.

Donato „Donio“ Bielkausko foto.

drąsiai sakome – DUŽENOS FEST #4 praėjo labai sėkmingai. susirinko daug gerų ir gražių žmonių, visos grupės sugrojo gerai ir bendra renginio atmosfera buvo labai teigiama ir smagi. pabandome viską apžvelgti plačiau.

publika
klubo savininkas iš pradžių prisibijojo, kad gali būti girtų jaunų metalistų. bet jo abejonės greitai išsisklaidė, kai pamatė, kad dauguma festo žiūrovų yra ramūs ir gerai nusiteikę kultūringi žmonės.

ypatingai džiugu, kad į festivalį sunkiosios muzikos gerbėjai atvyko iš kitų miestų. vieni vaikinai sakė, kad atvažiavo iš Radviliškio rajono :) pagarba jiems.

renginio metu nekilo jokių problemų su žiūrovais. apsaugos salėje ir prie scenos neprireikė. ir tai yra labai labai šaunu.

beje, patys netikėčiausi žiūrovai – trys vokiečių turistės, atsiradusios antroje renginio pusėje :)

šiek tiek žiūrovų ir muzikantų foto:

  1. Donato „Donio“ Bielkausko foto.
  2. Kosto Pistoleto (aka White Pony) foto.
Kostas Pistoletas foto

Kostas Pistoletas foto

grupės
norime padėkoti absoliučiai visiems atlikėjams. nuostabu dirbti su profesionaliais žmonėmis, kurie yra mandagūs, tvarkingi ir nekelia jokių problemų.

apie muzikos kokybę net nėra ką kalbėti. ir garsas, ir visų grupių pasirodymai buvo aukščiausiame lygyje. su tokiu sąstatu negėda festivalio parodyti svečiams iš užsienio.

Duženų komanda
šiemet DUŽENOS FEST #4 komanda pasipildė dviejais labai aktyviais ir atsakingais savanoriais. Gabija ir Artūras puikiai susitvarkė su visomis jiems patikėtomis užduotimis. nuolatinis mūsų komandos narys kitas Artūras ne tik padėjo ant scenos ir prie įėjimo, bet ir valdė apšvietimą per kelių grupių pasirodymus.

tikriausiai, visi susidūrėte su prie durų sedėjusia Olga ir jai padėjusia Gabriele. be Olgos šis festivalis tikrai nebūtų vykęs taip sklandžiai, kaip dabar.

Duzenos fest komanda

ačiū už palaikymą!
šių eilučių autoriui yra didelė garbė organizuoti Duženas. labai didžiuojuosi tiek žiūrovais, tiek grupėmis, tiek visa Duženų komandą. visi mes parodėme, kad kokybiškus gyvos muzikos renginius galima daryti net tik Vilniuje ar Kaune.

nerealu, kai matai, kad sukuri miestui ir jo žmonėms renginį su išliekamąja verte. dar nerealiau, kai matai, kad visi mes prisidėjome prie Klaipėdos kultūrinio gyvenimo įvairumo!

su nuoširdžia pagarba visiems DUŽENOS FEST #4 dalyviams, žiūrovams, pagalbininkams,
organizatorius KSTR

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *