DUŽENŲ hitai – 2017 m. vasara. Kostra

ulver diana

vasara – ne pats geriausias metas sėdėti namie ir rimtai klausyti muzikos. bet už tai kelionių metų labai patogu mašinoje prasukinėti naujus ir senus albumus. surašysiu, kas šiuo metu sukasi mano virtualiuose ir fiziniuose grotuvuose.
Kostra

Ulver „The Assassination of Julius Caesar“

visi Ulver albumas ypatingi ir skirtingi. bet šį darbą galima vadinti vienu geriausių Ulver albumų. man jis toks pats kietas, kaip ir „Perdition city“. labai aiškios ir geros kompozicijos. muzika tiesiog plaukia. vasaros naktų muzika.

Body Count „Blood Lust“

labai intensyvus ir agresyvus albumas. aišku, dainų tekstai apie sunkų juodaodžių gyvenimą Amerikoje kelia žiovulį, bet muzikine prasme albumas labai stiprus. labai kokybiškai įrašytas hardcore, thrash ir hip-hop mišinys. net Slayer cover’is yra.

Milking the Goatmachine „Milking in Blasphemy“

death metal su humoru ir ožių kaukėmis. dainų pavadinimai – įvairių klasikinių metalo gabalų parodijos. labiausiai patiko juokelis su Dissection – „Where fat angels cry“. daug humoro pavadinimuose ir daug rimto grūvinio ekstrymo muzikoje.

Immolation „Atonement“

aukščiausios kokybės tamsus amerikietiškas death metal. ir su technika, ir su kūryba problemų pas juos nėra. na, tik vokalas galėtų būti ne toks duslus.

Black Rainbows „Hawkdope“

kažkada mažame Berlyno klubelyje užmatyta psichodelinio stoner/hard roko grupė iš Italijos. kaip ir nieko stebuklingo, bet klausosi labai smagiai.

Ulcerate „Shrines of Paralysis“

tamsa ir brutalumas iš kitos pasaulio pusės tiesiogine prasme – iš Naujosios Zelandijos. galima išvesti kažkiek paralelių su Gorguts – tiesiog kokybiška tamsos ir šalčio siena. kažkas šioje muzikoje yra gilaus ir fundamentalaus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *