patvirtinta dar viena Obtest jubiliejinio koncerto Klaipėdoje grupė. skelbiama bilietų kaina.

exile into suffery 2 s

džiaugiamės, kad prie legendinių Lietuvos pagan metal atstovų Obtest, belgų Spermafrost ir lietuvių Regressive Klaipėdoje, klube “Roxy” lapkričio 29 d. prisijungs viena rimčiausių lietuviškų modernaus death metal grupių Exile Into Suffery! primename, kad Obtest pajūryje švęs savo pirmojo pasirodymo, kuris įvyko Klaipėdoje, dvidešimtmetį.

nors Vilniuje besibazuojantys Exile Into Suffery tokiu pavadinimu egzistuoja dar ne ypatingai ilgai, bet grupės narių patirtis yra įspūdinga. vienas iš Exile Into Suffery vaikinų yra tiesiogiai susijęs su kultiniais uteniškiais Saples, o abu grupės gitaristai grojo Lietuvos metaliniame undergrounde taip pat gerai žinomoje death metal grupėje Posterity.

Exile Into Suffery muziką galima apibūdinti kaip modernų ir technišką death metal. kol senieji Lietuvos death metal korifėjai miega (arba apskrita iširo), vaikinai ruošia savo pirmąjį albumą leidybai ir klaipėdiečiams pateiks stiprią dozę brutalios bei aukščiausiame lygyje atliktos metalinės muzikos.

vienas iš šviežiausiai publikuotų Exile Into Suffery kūrinių:

bilietai
bilietai į didžiausią šių metų (o gal ir apskritai kelių pastarųjų metų) metalo koncertą pajūryje kainuos 30 litų, jei renginio “Facebook” puslapyje pažymėjai, kad dalyvausi koncerte. neturi „Facebook“ paskyros? gali registruotis el. paštu kostramail@yahoo.com

bilietai be registracijos per “Facebook” ar el. paštu kainuos 35 litus.

iš anksto už bilietus mokėti nereikia. tiesiog per “Facebook” ar el. paštu pasižymi, kad dalyvauji ir perki pigesnius bilietus koncerto dieną prie įėjimo.

DUZENOS.LT info

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *