Filmas „Rawhead Rex“ – juokinga ar baisu?

rawhead_rex_poster_01

mūsų draugas Evaristas Liaudginas pristato dar vieną seną siaubo filmą. šįkart jūsų dėmesiui – britų-airių gamybos „Rawhead Rex“.

net pats nežinau, kokiu būdu mano akys užkliuvo už šio 1986 metų britų “šedevro”, bet visiškai nesigailiu, kad jį pažiūrėjau. aišku, norint deramai mėgautis tokius filmu reikia būt “b” ar net žemesnės kategorijos siaubekų mėgėju, gal net entuziastu. tokio tipo filmuose gali juokinti tiek lėkšti, tačiau autorių planuoti, tiek visiškai atsitiktiniai bajeriukai. tai va šiame filme ir buvo smagiausia tai, kad jis neva turėjo būt rimtas. aišku, neatmetu ir varianto, kad kūrėjai specialiai kūrė ala rimtą filmą, o iš tikro gerokai per dantį traukė pigių filmų mėgėjus, tokius kaip aš.

tataigi, filmo pradžia tokia lyg ir baugi – darbininkai kasinėdami atkapsto kažkokį seną stulpą ir pažadina ikikrikščionišką blogį, bet kai pamatai tą pagrindinį filmo siaubą, susilaikyti nesijuokus labai sunku. kita vertus, jei patinka GWAR, patiks ir „Rawhead Rex’as“. man patiko. tačiau jei ieškot rimto išieškoto “mianininkiško” siaubeko, arba bent jau filmo, kur pabaisa atrodo baisiai – „Rawhead Rex“ ne jums. tačiau, jei mielai ryjat senobinį siaubo sūrį – atsikimškit alaus, spauskit ant youtube nuorodos ir mėgaukitės britišku cheddaru.

beje, ir šis mano apžvelgiamas filmas neapsiėjo be WTF scenos. žr. žemiau:

treileris:

WTF scena:

visas filmas:

Evaristas Liaudginas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *