trys 2016-ųjų albumai, kurių negirdėjai, bet turi išgirsti

landskap
vasara – ne rašinėjimo į blogus metas. bet pabandome palaikyti vasariškai aprimusių Duženų blogą. žemiau – trys 2016 m. albumai, kurių tikriausiai negirdėjai, bet turi išgirsti.

Vanhelgd – Temple of Phobos (Pulverised records)
šie švedai toliau draugauja su singapūriška leidykla ir paduoda šviežią kokybiškos tamsos dozę. lėtas arba vidutinio tempo ekstremalus metalas. gerai įrašytas, gerai sugrotas, su labai gerais vokalais. labai šaunu, kad grupė turi savitą skambesį.

Bright Curse – Before the Shore (HeviSike Records)
Londone ne tik kebabai, lenkai ir žvėriškos kainos. čia yra ir labai gero psichodelinio stonerio/doomo. prieš kelerius metus Bright Curse sužavėjo savo kūriniu „Mind Traveler“. dabar stiliukas šiek tiek kitoks, bet esmė paprasta – labai kokybiškas ir lengva įsimenamas sunkus stoner/psyche/doom rokas.

Landskap – III (Iron Bonehead Productions)
gera grupė nuo vidutinės ar blogo skiriasi tuo, kad, nesvarbu, kokį stilių grotų, daro tai ir kokybiškai, ir savitai. Landskap irgi iš Londono. jie irgi groja panaštų stilių į Bright Curse. bet pats jausmas visai kitoks. tamsiau, pikčiau, daugiau klasikinio doom, labai aiškios struktūros, velgi, labai geras vokalas.

o ką tu klausai šią vasarą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *