visa reikalinga ir įdomi info apie „DUŽENOS FEST #1“

duk

kodėl? kas? kaip? kur? čia rasi atsakymus į svarbiausius klausimus apie festivalį.

kodėl toks pavadinimas „DUŽENOS“?

laivai dūžta, svajonės dūžta, viltys dūžta, buteliai dūžta :) ir šiaip gerai skamba.

ar tai komercinis renginys?

tikrai ne. apie pelną čia negali būti nė kalbos. jei viskas išeis „ant nulio“, bus idealus variantas.

kodėl būtent šios grupės?

visos grupės atitinka vieną kriterijų: sunki ir neįprasta muzika.

[,silu:‘et] todėl, kad būtų griekas nepakviesti vietinės grupės. Anomaly šiuo metu nerepetuoja (juos būtinai kviestume), Dark Side grojo prieš dvi savaites kitame renginyje, tad iš rimtesnių Klaipėdos sunkios muzikos grupių liko tik „Siluetai“. be to, jie jau ilgą laiką nėra surengę koncerto Klaipėdoje.

Devlsy todėl, kad groja įdomiai, šviežiai, yra geri draugai bei neseniai išleido savo pirmąjį albumą. šios grupės pasirodymas organizatoriui Kostrai ypatingas – paskutinis jo organizuotas koncertas vyko 1997-aisiais Mažeikiuose ir jame pasirodė vilniečiai Outshine, kurių narys buvo dabartinis Devlsy gitaristas Giedrius. žodžiu, kuo viskas baigėsi, tuo viskas ir prasideda:) [Giedrius pataisė, kad koncertas Mažeikiuose vyko 98-aisiais – Kostra]

Visecera/// todėl, kad irgi groja neįprastai ir įdomiai bei kaip tik šiomis dienomis daro turą po Baltijos šalis. šie italai nuolat keičiasi nepamiršdami savo šaknų ekstremaliame metale.

ar bus galima įsigyti kompaktų?

taip, visos grosiančios grupės turės pardavimui savo muzikos.

kodėl laivas?

todėl, kad išskirtinei muzikai reikia išskirtinės vietos.

ar plauksime?

laivas visą laiką bus prišvartuotas nes: neaiškios oro sąlygos uoste koncerto metu; italai Viscera/// atvažiuoja tik apie 20 val., tad be jų plaukti negalima; ne visi žmonės gali spėti į renginio pradžią. kur tiksliai stovės laivas galima sužinoti paspaudus čia…

kiek žmonių telpa į laivą?

kadangi dabar šaltasis metų laikas, tai koncertas vyks uždaroje salėje, kurioje telpa iki 200 žmonių. bet mes tikrai nenorime, kad visi būtų susigrūdę, tad parduosime tik 130 bilietų. su muzikantais, aptarnaujančiu personalu ir žiūrovais turėtų būti apie 150 žmonių.

koncerto metu taip pat bus galima lipti į atvirą viršutinį denį. ten pat bus rūkykla.

kokia koncerto patalpa?

koncertas vyks vidiniame laivo denyje nedidelėje salėje. deja, tokio dydžio laivo patalpose scenos įrengti neįmanoma, tad muzikantai gros žiūrovų lygyje. salėje bus kėdžių, staliukų, tad norintys galės prisėsti.

ar kratysime galvas?:)

šis koncertas labiau skirtas ramiam klausymui, o ne bardako ir rokenrolo darymui, tad geriau ramiai sėdėti ar stovėti ir mėgautis gera muzika.

ar viskas praeis sklandžiai?

mes tikrai dėsime visas pastangas, kad renginys būtų malonus ir žiūrovams, ir muzikantams. tik turėkite omenyje, jog koncertas vyks neįprastoje vietoje, tad iš anksto prašome atleisti, jei kils kokių nors nepatogumų. iš anksto atsiprašome už galimus nesklandumus. tikrai stengsimės, kad jų nebūtų, bet visko numatyti, deja, neįmanoma.

ką gersime?

po ilgų svarstymų bei paskaitę jūsų pageidavimus nusprendėme imti kelių rūšių alų skardinėse. skardines pasirinkome, nes su jomis greičiau – laivo baras labai nedidelis, todėl taip bus greičiau ir patogiau. bet to, iš skardinių galime pasiūlyti daugiau alaus rūšių, nei būtų pilstomo alaus. bus galima įsigyti šviesaus alaus, tamsaus alaus, kvietinio alaus ir giros.

LABAI SVARBU – girti ar/ir agresyvūs debilai į koncertą nebus įleidžiami

jei planuoji prisitvoti, pridaryti nesąmonių ir sukelti bardaką, tai geriau net neik į „Duženas“.

IRGI SVARBU – būkite atsakingi

visas veiksmas vyks vandenyje stovinčiame laive, tad būkite atsargūs – vanduo šiuo metu tikrai šaltas. taip pat labai labai prašome saugoti laivą – nesipilstyti alumi, nešiukšlinti ir pan. jei viskas praeis sklandžiai, šiame laive bus galima daryti daugiau renginių, tad tikrai nesinori pyktis su jo savininkais.

Jei dar kyla kokių klausimų, rašyk juos drąsiai festivalio „Facebook“ puslapyje, kurį rasi čia…

org. info