DUŽENOS FEST #2 – įspūdžiai organizatorių akimis

foto iš FB puslapio "Varstotas"

foto iš FB puslapio „Varstotas“

praėjo kelios dienos nuo šio išskirtinio renginio Klaipėdoje, tad pats laikas aptarti, kaip viskas vyko. iš karto sakome, kad festivalis DUŽENOS FEST #2 gavosi labai vykęs tiek žiūrovams, tiek muzikantams, tiek renginio komandai. toliau – organizatoriaus įspūdžiai.

žiūrovai
likome labai maloniai nustebinti atėjusių žmonių skaičiumi. taip pat širdį džiugino faktas, kad nemažai DUŽENOS FEST #2 lankytojų buvo atvykusių iš kitų miestų.

kitas labai šaunus dalykas – publikos kultūringumas ir gera nuotaika. viena fotografė pavadino šį renginį “gražių žmonių festivaliu”. visi buvo ramūs ir gerai nusitekę. vienas malonumas bendrauti su tokiais žmonėmis. kaip teisingai pastebėjo vienas mūsų komandos narys, geriau mažesnis skaičius tokių tvarkingų, bet mokių žmonių, nei didesnis kiekis tik pigius bilietus įperkančių girtų debilų.

rimčiausias publikos nepasitenkinimas buvo dėl draudimo į pagrindinę salę neštis gėrimus. deja, šiuo klausimu mes nelabai galėjome ką padaryti, nes pastato šeimininkai pergyveno dėl specialių salės grindų. bet, kaip matėme, salė buvo pilna, o kas norėjo, gurkšnojo vestibiulyje ar balkone – rūkykloje.

su pirkusiais bilietus žiūrovais, svečiais, pastato darbuotojais, partneriais, muzikantais bei “Duženų” komanda, renginyje buvo apie 240 žmonių. labai neprastas skaičius dėl Klaipėdos.

atlikėjai
nelabai galiu vertinti grupių/projektų pasirodymus, nes būtų nesąžininga jų atžvilgiu – dėl organizacinių rūpesčių nespėjau grupėms skirti pakankmai dėmesio. tiesiog pasakysiu, jog visa DUŽENOS FEST #2 komanda liko patenkinta bendravimu su atlikėjais. visi jie buvo supratingi, labai nepyko dėl organizacinių nesklandumų (o jų kažkiek išlindo, nes koncertas vyko visiškai neįprastoje erdvėje).

po renginio ir “sunkiosios”, ir “kreivosios” scenos atlikėjai sakė, kad renginys jiems patiko ir tai mus tikrai nudžiugino.

garsas, scena, šviesos
garsu vėl rūpinosi mūsų draugas Žygis. nepaisant kelių nepasitenkinusių žmonių, dauguma atisliepimų apie garsą labai geri. asmeniškai man pačiam viskas skambėjo puikiai.

jei kam įdomu, scenos plotis buvo 6 metrai. bent mums ji neatrodė maža. scenos pakylą kokybiškai ir greitai sumontavo “Miau muzika” komanda.

sulaukėme žiūrovų ir muzikantų pastabų dėl “sunkiosios” scenos apšvietimo. kadangi renginio sąmata buvo milžiniška, bijojome daugiau investuoti į sudėtingesnes šviesas. negalima sakyti, kad apšvietimo nebuvo ar jis buvo tragiškas, bet galėjo būti geresnis. ir kitą kartą tikrai bus geresnis.

apsauga
pirmą kartą bendradarbiavome su baikerių klubu “Samogitian MC”. juos irgi norisi pagirti už kokybišką darbą ir supratingumą – ką buvome sutarę, viskas buvo atlikta kokybiškai ir su gera nuotaika. tikrai šaunūs vyrai ir jų antrosios pusės :)

organizatorių komanda
čia buvo didžiausias mūsų renginys, tad ruošėmės jam ganėtinai atsakingai. visi gali patvirtinti, kad organizatorių komanda nuoširdžiai stengėsi. be abejo, dėl neįprastos vietos ir šiaip patirties trūkumo darant tokius didesnius renginius, kilo įvairiausių nesklandumų, bet jie visi buvo ištaisyti.

labai norime atsiprašyti žmonių, kurie galbūt sugaišo daugiau laiko prie bilietų – pačioje pradžioje nebuvome pasiruošę tokiam žmonių srautui. bet, žiūrint iš kitos pusės, greitai “atkalėme” sistemą ir žmonės prie kasos neužtrukdavo ilgiau poros minučių.

ir labai labai ačiū komandos nariams: Edmundui, kuris suderino „kreivosios“ scenos grupes, Olgai, Vainiui, Artūrui ir visai netikėtai prisijungusiam Aleksejui iš grupės Apricity.

rėmėjai
labai norime padėkoti rytietiško maisto restoranų “Suktinukas” ir “Meal box” atstovui senam metalistui Svarui, kuris palaikė šio renginio idėją bei pamaitinio festivalio atlikėjus. Svarai, labai ačiū už pagalbą!

alus
alumi renginio metu rūpinosi barų “Leika” ir “Lapė” atstovas Darius. jam ir jo pagalbininkams irgi dėkojame už sklandų bendradarbiavimą.

“Kultūros fabrikas”
norime padėkoti “Kultūros fabrikui”, kad suteikė galimybę daryti tokį renginį. manome, kad patalpos tikrai prisidėjo prie labai geros renginio atmosferos. ypatingai norime padėkoti vadybininkei Laurai už prieškoncertinių reikalų derinimą bei technikui Stasiui, kuris labai stipriai prisidėjo, kad renginys vyktų sklandžiai. tikrai ačiū jums.

iki kito DUŽENOS FEST !
iš tikro, gaila, kad DUŽENOS FEST #2 pralėkė taip greitai. be abejo, organizatoriams renginio metu buvo daug rūpesčių, bet pats jausmas buvo tikrai super. po velnių, pagaliau Klaipėdoje vėl buvo ekstremalios muzikos renginys, kuriame jautėsi stipri ir labai jauki bendruomenės dvasia! Klaipėda nėra mirusi, o klaipėdiečiai parodė, kad jiems reikia rimtesnių sunkiosios muzikos renginių. realiai, kiekvienas atėję į šį renginį, prisidėjo prie festivalios sėkmės ir Klaipėdos undergroundo gaivinimo!

beje, buvo labai malonu matyti žmones iš kitų miestų, kurie dalyvavo ir pirmąjame “Duženų” festivalyje prieš metus. dar maloniau buvo išgirsti, kai ir vietiniai, ir atvažiavę sakė, kad kitais metais būtinai vėl apsilankys “Duženose”. labai ačiū už tokį įvertinimą.

visos org. komandos vardu, Kostra

p.s. nuotraukų ir video iš DUŽENOS FEST #2 galima rasti renginio FB puslapyje, kuris yra čia: https://www.facebook.com/events/1538554149756060/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *