„Forgotten Path“ #6 – 132 puslapiai tamsos ir blogio

forgotten path 6

pasirodė šeštasis Lietuvoje anglų kalba leidžiamo į black metal orientuoto žurnalo „Forgotten Path“ numeris. leidėjai šįkart dar labiau pasistengė ir pateikia skaitytojams krūvą pokalbių, albumų bei koncertų apžvalgų ir kitokios informacijos iš tamsaus ir ekstremalaus metalo pogrindžio.

štai, ką rašo pats „Forgotten Path“ redaktorius Odium:

„kartu su žiemiška lapkričio mėnesio pabaiga atkeliauja ir naujasis, daugiausiai black metalui skirto leidinio „Forgotten Path“ numeris. storesniame nei bet kada anksčiau – 132 puslapių žurnale – pristatomi išskirtiniai interviu su šiomis grupėmis: NIVLHEL (Švedija), ANTHRO HALAUST (Ukraina), PESTILENTIAL SHADOWS (Australija), DRUNEMETON (ex-HERESIARCH SEMINARY) (Rusija), „Oaken Throne Zine“ (Jav) leidėjais, GORRCH (Italija), NECROHELL (Graikija), THORYBOS (Vokietija), GRAVEBORNE (Suomija), SALIGIA (Norvegija), INTHYFLESH (Portugalija), SERPENTS LAIR (Danija), POPRAVČÍ VRCH (Čekija), ZARGOF (Brazilija), leidybine kompanija „Grom Records“ (Serbija), SLIDHR (Airija), GRAVE MIASMA (Didžioji Britanija), NORMAN SHORES (Prancūzija), A.M.S.G. (Kanada), DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT (Vokietija) bei trimis lietuvių kolektyvais – LIVING ALTAR, INQUISITOR ir DEVLSY.

be tradicinių recenzijų ir reportažų iš vietinių festivalių skilčių, šeštasis žurnalo numeris siūlo ir tris specialius straipsnius apie pastarųjų metų geriausius Graikijos scenos albumus, teisingą požiūrį į Niklas Kvarforth (SHINING) veiklą bei post tendencijų invaziją į black metalą.

kokybiškai ir profesionaliai pateikiamo leidinio kaina – 20 litų. užsisakyti žurnalą ir sužinoti visas atsiėmimo, siuntimo/pašto bei įsigijimo kituose miestuose galimybes galite parašę elektroniniu paštu forgotten.path.mag@gmail.com. vilniečiai nuo trečiadienio žurnalo kopijų gali ieškoti parduotuvėje „Ragainė“ (Pylimo 21, Vilnius).

daugiau informacijos ir naujienų – internetinėje svetainėje www.forgotten-path.lt. Taip pat siūlome sekti dažnai atnaujinamą žurnalo Facebook profilį – http://www.facebook.com/forgotten.path.mag.“

duzenos.lt ir „Forgotten Path“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *