žudymas trombonu. filmas „The Town That Dreaded Sundown“

The-Town-That-Dreaded-Sundown-2014

socialiniuose tinkluose Evaristo Liaudgino vardu pasivadinęs vaikinas yra ne tik vienos Lietuvos metalo grupės būgnininkas, bet ir senųjų siaubo filmų fanas. jūsų dėmesiui – Evaristo paruošta vieno tokio oldskūlo recenzija.

tai vienas iš, deja, nemažo skaičiaus panašaus laikmečio filmų, kurie žymiai kiečiau atrodo plakate ir traileryje. remtasi neva tikromis neišaiškintomis žmogžudystėmis ir sužalojimais, įvykdytais 1946 metais Teksarkano mieste Teksase. kiek tame yra tiesos pasakyt sunku, bet filmas akivaizdžiai taiko į pseudo dokumentikos žanrą: užkadrinis balsas, kažkokie ten istoriniai faktai, nuolatinis kartojimas, kad istorija neišgalvota ir panašus blah. vaidyba filme liūdnoka, siužetas irgi gan keistai balansuojantis tarp siaubo filmo, policinės dramos ir senobinės situacijų komedijos ala Smokey and the Bandit. žodžiu, žiūrėjau figznajit ką.

išskirčiau du filmo pliusus – gan realiai pateiktą 5-ojo dešimtemčio miestelio atmosferą ir šitą WTF-inę sceną, a.k.a., the trombone murder:

ar rekomenduočiau šį filmą kam nors? ką aš žinau, gal ir ne, bet jei yra noras pažiūrėt velniaižinką – šis puikiai tinka. tiesa, praktika rodo, kad vietomis galima užsnūsti ;)

treileris:

Evaristas

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *